Rewolucyjna metoda leczenia raka: podgrzewanie

Rewolucyjna metoda leczenia raka: podgrzewanie

Nowa, rewolucyjna metoda leczenia raka ma znakomite pierwsze rezultaty. Metoda polega na wprowadzeniu do organizmu, przez żyłę, mikrogranulek silikonowych pokrytych warstewką złota. Guz nowotworowy, w którym znajdą się granulki, jest napromieniowany falami o odpowiedniej długości, rozgrzewającymi złoto, co powoduje wypalenie guza. Zabieg trwa zaledwie dwa dni, nie powoduje skutków ubocznych ani dolegliwości wywoływanych chemioterapią czy radioterapią.

Opublikowano właśnie pierwsze wyniki badań klinicznych prowadzonych na pacjentach z rakiem prostaty. Wśród 15 pacjentów, poddanych zabiegowi, po roku tylko u dwóch stwierdzono obecność nowotworu. Co istotne, wyleczeni nie cierpieli na dolegliwości na ogół związane z terapią raka prostaty, nietrzymanie moczu i impotencję.

Całe badania kliniczne obejmują 44 pacjentów, więc potrwają jeszcze jakiś czas. Wdrożenie metody do leczenia nowotworów (badania na zwierzętach przeprowadzano dla różnych rodzajów nowotworów) pewnie też potrwa. Badaczki, które wymyśliły tę metodę, rozwijają ją od 15 lat…
https://www.sciencedaily.com/releas…/2019/…/190826150702.htm

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *